Drzwi Monachium


Drzwi to ważny element wystroju wnętrz, zabudowane na stałe drzwi oddzielają pomieszczenia współtworząc wystrój całego mieszkania. Z tego powodu drzwi powinny  być wykonane estetycznie oraz powinny być wyjątkowo trwałe gdyż są zamontowane na stałe a ewentualna wymiana drzwi wewnętrznych to duży kłopot i koszty często połączone z malowaniem ścian.

Drzwi wykonujemy w całości ze starannie selekcjonowanego drewna litego sosnowego, świerkowego oraz dębowego i jesionowego, bez używania sklejek, oklein, fornirów, płyt i tym podobnych co przekłada się na wyjątkowo dużą trwałość. Zwłaszcza drzwi łazienkowe są narażone na działanie dużej wilgotności, przy drzwiach z drewna litego po prostu nie ma co się rozkleić.
 
Skrzydło grubość aż 44mm! (zamiast  40mm ) jest to konstrukcja ramiakowi, najsolidniejsza  ze sprawdzonymi od lat połączeniami czopowymi (nie na kołkach) wypełnienia to drewno lite 44mm i szkło trawione hartowane o grubośći 6mm

Ościeżnica  grubość 41mm! (zamiast 25mm) jest bardzo stabilna i solidna oraz posiada regulowaną szerokość dopasowaną do grubości ściany, posiada uszczelkę i opaski wykończeniowe z dwóch stron ościeżnicy 22 x 70mm. Powoduje to że otwór drzwiowy jest całkowicie wykończony drewnem z dwóch stron drzwi.

Wykończenie powierzchni to profesjonalny system czterowarstwowy składający się z wybarwienia specjalną bejca pozytywową do drewna iglastego z efektownym obrazem usłojenia.  Następnie nakładany jest najwyższej jakości wysoko-przeżroczysty półmatowy lakier bezbarwny z filtrem UV który chroni bejce przed wyblaknięciem oraz daje dodatkowy efekt ożywienia i uwidocznienia wybarwienia. Lakier jest nakładany agregatem hydrodynamicznym AirCoat (zamiast  pistoletem kubkowym) aby utworzyć odpowiednio grubą i mocną powłokę lakierniczą.

Okucia drzwi posiadają trzy zawiasy trzyczęściowe  mosiądzowane lub chromowane SIMONSWERK z teflonowymi łożyskami ślizgowymi gwarantującymi ciche otwieranie i zamykanie. Sprawdzony zamek LOB lub opcjonalnie chromowany AGAS  na klucz lub pokrętło wc. (drzwi są oferowane standartowo z klamką o wartości do 100zł))

Zdjecia realizacji

Szukasz konkretnego produktu? Napisz do naszych specjalistów! Chętnie pomożemy!

Suma: 1 + 1 : =

RABWOOD - Meble z drewna litego, stolarka drewniana
Mapa
Dane firmy
ZOBACZ MAPE DOJAZDU
Telefon
Telefon kontaktowy
+48 886 695 245
Facebook Instagram GoogleMojaFirma