Stół Mediolan

Kategoria: Stoły drewnianeOpis produktu:

Stół to drugi najważniejszy mebel w życiu , to  przy stole rodzinnie spędzamy czas przy posiłkach, rozmawiamy , spędzamy  święta , biesiadujemy ze znajomymi .  Nie pozwól aby tak ważny świadek Twojej historii życia był nietrwały i chwiejący się, wybierz masywne drewno sprawdzone od wieków, które przetrwa dziesięciolecia i więcej.


Bezkonkurencyjne  solidny, bardzo stabilny stół w 100% z litego twardego drewna dębowego lub jesionowego, wybarwiony i lakierowany bezbarwnym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym, odpornym na działanie różnych środków chemicznych . Żaden element stołu nie jest oklejany co powoduje że nic się nie odklei.

Nogi stołu o przekroju 9x9cm i 10x10cm są klejone z dwóch warstw lub z trzech warstw drewna w przypadku nóg 12x12cm. Nogi są połączone na czopy i sklejone na stałe z listwami podblatowymi tworząc oskrzynie stołu. Jest to maksymalnie solidne, stabilne, trwałe połączenie nie ma tu mowy o poluzowaniu i rozchwianiu się stołu nawet po długim czasie użytkowania.

Blat drewniany lity grubość aż 42mm i to na całej powierzchni,  solidny i ciężki z listwami wpuszczonymi poprzecznie od spodu na jaskółczy ogon aby nie uległ wygięciu pod wpływem częstego działania wilgoci np.  podczas ciągłego ścierania wilgotną ścierką.  Stosowanie dodatkowych nakryć stołu w celu jego ochrony  jest w tym przypadku całkowicie zbędne.

Połączenia blatu z oskrzynią  sa wykonane rozłącznymi uchwytami kątowymi, można  rozłączyć blat od nóg z oskrzynią używając płaskiego  śrubokręta.


Nogi są od spodu podklejone filcem aby nie rysować podłogi podczas przesuwania ciężkiego stołu po podłodze.

Wykończenie powierzchni, stół podobnie jak na blaty schodów wykończony jest twardym lakierem dwuskładnikowym odpornym chemicznie na różne przypadki w tym alkohole

 

Wymiary 

140x95cm, 160x95cm, 180x100cm,200x100cm wys. 75cm

 

 

Kolorystyka

 

kolorystyka

 

Galeria produktu:

15354406551812.jpg15354406975477.jpg

Szukasz konkretnego produktu? Napisz do naszych specjalistów! Chętnie pomożemy!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę RABWOOD, jako administratora danych.
RABWOOD - Meble z drewna litego, stolarka drewniana
Mapa
Dane firmy
ZOBACZ MAPE DOJAZDU
Telefon
Telefon kontaktowy
+48 886 695 245
Adres
Ades email
rabwood@rabwood.pl
Facebook Google Plus