Łóżko Modena


Łóżko o lekkim nowoczesnym wyglądzie ze skośnymi cofnietymi nogami oraz dodatkami ze stali nierdzewnej. Przy wyborze łóżka powinniśmy kierować się aby było przede wszystkim wygodne i trwałe gdyż jest użytkowane codziennie, to tutaj codziennie budzimy się by zacząć dzień i zasypiamy na koniec dnia. Naturalne drewno pasuje do niemal każdej sypialni.

Materiał

Łóżko wykonane jest w 100% z naturalnego litego drewna twardego Bukoweg o  co gwarantuje trwałość na dziesięciolecia ponieważ twarde drewno jest niezwykle wytrzymałe. Drewno lite jest przyjazne człowiekowi i tworzy ciepły klimat i nastój w pomieszczeniu. Żaden element nie jest oklejany czy łączony na długość, nie jest to też oklejana płyta drewnopodobna .


Konstrukcja

W konstrukcji łóżka zastosowano elementy z drewna twardego o znacznym przekroju 16x3cm. Połączenia drewnianych elementów łóżka są połączeniami wykonanymi ze stali nierdzewnej .  Listwa wzdłużna środkowa o przekroju teownika w łóżkach w rozmiarach od 120cm posiada właściwości sprężynujące oraz odpowiednią wytrzymałość co podnosi komfort użytkowania oraz ułatwia utrzymanie czystości pod łóżkiem gdyż nie posiada nóg podpierających.


Wymiary i waga

Łóżka są standartowo produkowane pod materace o wymiarach szr.100,120,140,160 cm x dł.200 cm,  wymiary zewnętrzne łóżka to dodatkowo + 6 cm na długość i szerokość łóżka. Najbardziej komfortowa wysokość 38cm konstrukcji boków i zanóżka.  Cofnięte nogi umożliwiają dosunięcie zagłówka łóżka do samej ściany ponad listwę podłogową oszczędzając  miejsce w pomieszczeniu. Wysokość zagłówka od podłogi 80cm od ramy 42cm, umożliwia ustawienie łóżka np. pod skosem poddasza. Wysokość stelaża pod materac wynosi 28cm.


Wykończenie

Powierzchnia łóżka została wykończona najtwardszym półmatowym Bezbarwnym Woskiem Twardym Olejnym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych łączącym zalety olejów wnikających w drewno i wosków tworzących ochronną powłokę. Zastosowany wosk twardy olejny podkreśla, ożywia naturalny odcień drewna, jest odporny na typowe zabrudzenia i ścieranie, tworzy wyjątkowo przyjemną w dotyku, naturalną i łatwą w pielęgnacji powierzchnię mebla .


Koszt

 Łóżko  Modena  Buk  Naturalny   100x200cm -  500zł

                                                 120x200cm – 590zł

                                                 140x200cm – 650zł

                                                 160x200cm – 700zł


Opcje dodatkowe

Łóżko jest oferowane bez stelaża pod materac, za dopłatą 100,120,140,160zł oferujemy stelaż który posiada dużą ilość listewek, gdyż odpowiednio duża ilość listewek to wyższy komfort snu. Listwy 18x42mm są wykonane z drewna olchowego i są połączone taśmą luz pomiędzy listewkami wynosi 30mm aby zapewnić wymaganą wentylacje materaca. Listwy stelażowe są w dwóch rzędach po 27szt dla łóżek szr. 120,140,160 cm oraz w jednym rzędzie dla łóżek szr.100 cm.

Do łóżka oferujemy dodatkowo otwarte stoliki dopasowane do łóżka o wyjątkowo lekkim nowoczesnym wyglądzie koszt  150zł/szt. Są to stoliki podwieszane w wersji prawej i lewej. Szerokość całkowita stolika to 40cm a głębokość 35cm 

Zdjecia realizacji

Szukasz konkretnego produktu? Napisz do naszych specjalistów! Chętnie pomożemy!

Suma: 4 + 5 : =

RABWOOD - Meble z drewna litego, stolarka drewniana
Mapa
Dane firmy
ZOBACZ MAPE DOJAZDU
Telefon
Telefon kontaktowy
+48 886 695 245
Facebook Instagram GoogleMojaFirma