Bujany leżak ogrodowy

Kategoria: Meble wypoczynkowe


  • : Najwyższy komfort odpoczynku dzięki któremu poczujesz się jak na wakacjach !!!

Opis produktu:

Leżak bujany ogrodowy, to wyrafinowany mebel stworzony do relaksu na świeżym powietrzu a dzięki wysokiej estetyce wykonania może być użytkowany również wewnątrz pomieszczeń jak również w pensjonatach, hotelach, przy basenach ogólnie w strefach relaksu.

Najwyższy możliwy komfort wśród mebli zewnętrznych uzyskany został przez ergonomiczne wyprofilowanie podparcia całego ciała, głowy i całych nóg  z jednoczesną możliwością bujania, co powoduje że można go używać bardzo długo bez efektu znużenia. 

Duża ilość łagodnie zaokrążonych listewek daje wysoki komfort użytkowania podczas upałów z powodu przewiewu jak również ułatwia wysychanie co jest szczególnie przydatne przy wyjściu z basenu. Otwory boczne dają lżejszy wygląd  oraz służą jako uchwyty do przenoszenia a niska waga 23kg sprawia że przenoszenie jest bardzo łatwe. Leżak można użytkować w dowolnym miejscu jednak aby w pełni korzystać z funkcji bujania należy go ustawić na równiej, gładkiej powierzchni np. na tarasie czy balkonie.

Podczas bujania wykorzystujemy pracę mięsni brzucha przez ich niewielkie napinanie i rozkurczanie co pomaga spalać kalorie i poprawia krążenie przy błogim a jednoczesnie aktywnym relaksie. Ergonomia i wyważenie zostały opracowane tak aby w pozycji leżaka umożliwić opalanie, czytanie książek, biesiadowanie, spożywanie napojów wszystko to powoduje że poczujemy się jak na wakacjach.

Leżak jest solidny i trwały gdyż wykonany jest w całosci z masywnego drewna świerkowego które powoduje że jest to inwestycja na wiele lat, drewno to ekologiczny materiał przyjazny człowiekowi, jest bardziej trwałe niż meble z tworzywa które są wrażliwe na wysokie i niskie temperatury Standartowo leżak oferowany jest jako niemalowany, opcionalnie w niedługim czasie oferowane będą:

- nowy rodzaj wykończenia w kolorze kwarcowej szarości z poświatą metaliczną uzyskując niepowtarzalny spektakularny wygląd zgodny z najnowszymi trendami.

- mocowana na rzep poduszka na cały fotel ze składanym zagłówkiem regulującym podparcie głowy z możliwością prania w kolorze białym

- dedykowany stolik do leżaka.

 

 

Sklep on-line: https://sklep.rabwood.pl/meble-ogrodowe/bujany-fotel-ogrodowy1.html

 

 

Galeria produktu:

15877576020.jpg15877576300.jpg15877576770.jpg15877578150.jpg15877578350.jpg15877578610.jpg15899153780.jpg15899155170.jpg

Szukasz konkretnego produktu? Napisz do naszych specjalistów! Chętnie pomożemy!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę RABWOOD, jako administratora danych.
RABWOOD - Meble z drewna litego, stolarka drewniana
Mapa
Dane firmy
ZOBACZ MAPE DOJAZDU
Telefon
Telefon kontaktowy
+48 886 695 245
Adres
Ades email
rabwood@rabwood.pl
Facebook Google Plus